Willa Warmińska to pięć apartamentów gościnnych o najwyższym standardzie, które wyróżniają się przestronnymi, luksusowo wyposażonymi wnętrzami w stylu retro. Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty dwu, trzy i czteroosobowe z przestronnymi tarasami, garderobami i komfortowymi łazienkami, w których każdy poczuje się wyjątkowo. Wysoki standard naszych pokoi zapewnia komfort, poczucie bezpieczeństwa i luksus wypoczynku. Apartamenty Willi Warmińskiej wyposażone są w media: TV, SAT, audio-wieża.

Apartament z tarasem

Kolorystyka tego apartamentu jest utrzymana w zieleni, co daje niepowtarzalny klimat. 34m2, dwuosobowy apartament jest wyjątkowy ze względu na zewnętrzny taras prowadzący do ogrodu i przestronną  9m2 łazienkę z dużą wanną oraz garderobą w holu. Nawet najbardziej wymagający goście docenią walory tego apartamentu.       

                                                                                                        

Apartament czteroosobowy

Przestronny, duży apartament  z niezależną garderobą i łazienką z prysznicem. Apartament  37 m2, przeznaczony jest dla czterech osób. Posiada łóżko małżeńskie oraz rozkładaną, dużą, dwu-osobową sofę. W korytarzu apartamentu znajduje się dodatkowa szafa ubraniowa.

Apartament trzyosobowy

Apartament 46m2 przeznaczony dla trzech osób. W apartamencie są: łóżko małżeńskie, łóżko pojedyncze, sofa dwu-osobowa, mini bar, TV, SAT, mini wieża. Jest to największy apartament z łazienką z prysznicem, z widokiem na fontannę, ogród i kort tenisowy. Szafa ubraniowa znajduje się w holu apartamentu.

Apartament dwuosobowy

39m2, przytulny, romantyczny, z widokiem na ogród i kort tenisowy apartament dla dwóch osób, z łazienką z prysznicem. W apartamencie są: łózko małżeńskie, wygodne duże fotele, mini bar, TV, SAT, mini wieża. W korytarzu apartamentu znajduje się duża szafa ubraniowa w zabudowie.

Apartament z dwoma sypialniami

To duży apartament składający się z dwóch pokoi i łazienki z wanną. W jednym pokoju znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, w drugim pokój dzienny z rozkładaną, dwuosobową sofą. Powierzchnia tego apartamentu to 45 m2. Atutem tego apartamentu jest widok z okna rozciągający się na nasze ogrody. W korytarzu apartamentu znajduje się szafa ubraniowa w zabudowie.

Pub

 W  pubie znajdziesz wszystko i o każdej porze, między innymi wina i nalewki z naszej Warmińskiej Winnicy (www.WarminskaWinnica.pl). Sala posiada profesjonalne nagłośnie, oświetlenie,bilard i TV. 

Sala orientalna

To wyjątkowe miejsce w naszym pubie. Sala wypełniona jest  poduchami, dzięki czemu można w niej odpocząć i zrelaksować się w towarzystwie znajomych. Po zapaleniu  aromatycznej sziszy poczujemy smak orientu. Polecamy!

Basen

Podświetlony basen o wymiarach 4,5 m x 11,5 m do dyspozycji naszych gości przez 24 godziny na dobę. Basen z toaletą i prysznicem wyposażony jest: w wodospad, przeciw prąd, dysze do masażu wodnego, salę fitness, saunę, profesjonalne nagłośnienie i TV.

Sauna

Jedną z naszych atrakcji „dla ciała” jest sauna fińska, w której zregenerujesz siły przed czekającymi Cię kolejnymi atrakcjami. Sauna przeznaczona jest dla ośmiu osób.

Fitness

Szeroko pojęta sprawność fizyczna ( z ang. fitness ) jest elementem niezbędnym do prowadzenia aktywnego trybu życia. Fitness - stan poszukiwań dobrego samopoczucia w dążeniu do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej poprzez różne formy ruchu. Fit oznacza być sprawnym, zdrowym - być w formie. To troska o sprawne ciało i zdrowie, aktywność, odpoczynek, odporność na stres. To wszystko oferujemy w Wlli Warmińskiej. Na życzenie gości organizujemy zajęcia fitness prowadzone przez instruktora.

Piwnica z winami i nalewkami

To jedno z najatrakcyjniejszych miejsc Willi Warmińskiej. Stylizowane wnętrze, niespotykany klimat starej piwnicy i przede wszystkim, wyśmienite wina z własnej Warmińskiej Winnicy  i nalewki z warmińskich owoców. W piwnicy skosztujesz niespotykanych nigdzie indziej smaków win, które pieczołowicie przygotowujemy z myślą o naszych gościach. Organizujemy degustację win i nalewek we wnętrzach piwnicy.

Sala restauracyjna

Prócz wypoczynku w Willi Warmińskiej, czeka na Was smaczna kuchnia regionalna, staropolska oraz z różnych rejonów świata. Spełni ona oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. W okresie wiosenno-letnim posiłki można spożywać na werandzie resteuracji w otoczeniu ogrodu. Czas posiłku umili Wam melodia płynąca ze starego pianina.

Kuchnia

Kuchnia wyposażona jest we wszystko co jest  niezbędne do przygotowywania posiłków zarówno przez  kucharza jak też samodzielnie przez gości.

Współpracujemy z:

Warmińska Winnica to miejsce jakiego nie znajdziecie Państwo w żadnym innym zakątku świata. Miejsce, w którym czas potrafi na chwilę się zatrzymać, a wszystkie troski odchodzą w zapomnienie...


Przejdź do Winnicy