Apartament nad Łyną.

Apartament mieści się na ulicy Kościuszki 92/23.

Obiekt Apartamenty nad Łyną, usytuowany w centrum Olsztyna, oferuje apartamenty w nowo wybudowanym budynku z windą na trzecim piętrze, z własnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym budynku, w otoczeniu parku centralnego, w bezpośredniej bliskości rzeki Łyny, Olsztyńskiej Starówki, dużego centrum handlowego Aura, planetarium, basenów miejskich z widokiem z okien apartamentu na park centralny, rzekę Łynę, stare miasto Olsztyna.

W części parterowej budynku znajdują się lokale handlowe , w tym: sklep spożywczy, bar z ciepłymi posiłkami oraz lokale usługowe, w tym gabinety lekarskie.

Apartamenty są dwu pokojowe (salon plus sypialnia), nowocześnie urządzone z telewizorami w każdym z pokoi, z w pełni wyposażoną kuchnią ( mikrofala, piekarnik, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, sztućce, komplet naczyń, przyprawy kuchenne, kawa, herbata…), z balkonami, bezpłatnym Wi-Fi , minibarami z własnymi winami Herkus Monte i nalewkami z naszej Warmińskiej Winnicy.

W łazienkach znajdują się wanny, suszarki do włosów, bezpłatne zestawy kosmetyków, żelazko do prasowania.

Bezpośrednio przy budynku, w parku centralnym znajdują się ścieżki spacerowe, rowerowe, doskonałe warunki do uprawiania aktywnego wypoczynku, plac zabaw dla dzieci, duża fontanna, muzeum nowoczesności.

 

--- >   Facebook   < ---


Współpracujemy z:

Warmińska Winnica to miejsce jakiego nie znajdziecie Państwo w żadnym innym zakątku świata. Miejsce, w którym czas potrafi na chwilę się zatrzymać, a wszystkie troski odchodzą w zapomnienie...


Przejdź do Winnicy