Basen

 Podświetlony basen  o wymiarach 4,5 m x 11,5 m do dyspozycji naszych gości przez 24 godziny na dobę. Basen z toaletą i prysznicem  wyposażony jest: w wodospad, przeciw prąd, dysze do masażu wodnego, salę fitness, saunę, profesjonalne nagłośnienie i TV.

Sauna

Jedną z naszych atrakcji „dla ciała” jest sauna fińska, w której zregenerujesz siły przed czekającymi Cię kolejnymi atrakcjami. Sauna przeznaczona jest dla ośmiu osób.

 

Fitness

Szeroko pojęta sprawność fizyczna ( z ang. fitness ) jest elementem niezbędnym do prowadzenia aktywnego trybu życia. Fitness - stan poszukiwań dobrego samopoczucia w dążeniu do osiągnięcia maksymalnej sprawności fizycznej poprzez różne formy ruchu. Fit oznacza być sprawnym, zdrowym - być w formie. To troska o sprawne ciało i zdrowie, aktywność, odpoczynek, odporność na stres. To wszystko oferujemy w Wlli Warmińskiej. Na życzenie gości organizujemy zajęcia fitness prowadzone przez  instruktora.

Zewnętrzne jacuzzi

 Jacuzzi na wolnym powietrzu, w otoczeniu ogrodu  jest chętnie odwiedzanym miejscem przez gości i zapewnia idealną formę wypoczynku. (chwilowo w naprawie)

Staw - łowisko

Lubisz wędkować? A może dopiero poznajesz tą pasję. W naszym stawie pływa kilka gatunków ryb, między innymi karpie, karasie, płocie, okonie, liny, jazie, sumy i amury. Goście mogą korzystać z naszego sprzętu wędkarskiego. Na łowisku obowiązuje regulamin korzystania z łowiska Willi Warmińskiej.

Quad ( 500 cm3)

Piękne warmińskie tereny to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Specjalnie dla naszych gości zorganizujemy  przejażdżkę dwuosobowym quadem. To także świetny pomysł na urozmaicenie biznesowego czy rodzinnego spotkania lub imprezy towarzyskiej.

Rowery

Okolice Olsztyna słyną z pięknych krajobrazów i licznych, pięknie położonych dróg i traktów leśnych. Każdy z gości, będzie się mógł o tym przekonać, korzystając z rowerowych wycieczek. Nie musicie przywozić ze sobą rowerów. My Wam je zapewnimy!

Kort tenisowy

Na terenie Willi Warmińskiej znajduje się pełnowymiarowy kort do tenisa ziemnego (singla i deubla) o nawierzchni ceglanej. Udostępniamy sprzęt do gry. 

Boisko do siatkówki plażowej

W naszym kompleksie sportowym nie mogło zabraknąć boiska do siatkówki plażowej. Miękki piasek, słońce i ruch na świeżym powietrzu. Zapraszamy do gry.

Altany z grillami i wędzarnią

W altanie przy grillu miło spędzisz czas z rodziną lub znajomymi niezależnie od warunków pogodowych, uwędzisz też świeżo złowioną rybę w altanowej wędzarni.

Plac zabaw dla dzieci

W ofercie dla rodzin, nie mogło zabraknąć miejsca przeznaczonego specjalnie dla najmłodszych. Zjeżdżalnie, konstrukcje linowe, trampolina, huśtawki i piaskownice czekają na najmłodszych.

Piwnica z winami i nalewkami

To jedno z najatrakcyjniejszych miejsc na terenie Willi Warmińskiej. Stylizowane wnętrze, niespotykany klimat starej piwnicy i przede wszystkim, wyśmienite wina z własnej Warmińskiej Winnicy i nalewki z warmińskich owoców. W piwnicy skosztujesz niespotykanych nigdzie indziej smaków win, które pieczołowicie przygotowujemy z myślą o naszych gościach. Organizujemy degustację win i nalewek we wnętrzach piwnicy.

Mini golf

Jeśli nie jesteś miłośnikiem siatkówki plażowej czy tenisa ziemnego, mamy dla Ciebie alernatywną propozycję. Mini golf to ciekawa rozrywka dla całych rodzin. Spróbuj swoich sił na naszym grinie!

Zabiegi kosmetyczne

Nasza oferta SPA obejmuje znane i popularne, ale także wyrafinowane, często sięgające korzeniami do tradycji orientalnych i egzotycznych zabiegi. Specjalnie dla naszych gości posiadamy w ofercie zabiegi w oparciu o liście winogron.
Dzięki rozluźniającym kąpielom, relaksującym masażom i odżywczym maseczkom przeniesiemy Was w świat luksusu i prawdziwego relaksu. (Zabiegi kosmetyczne wymagają wcześniejszego uzgodnienia terminu)

Ognisko

W malowniczej scenerii otoczenia Wlli Warmińskiej organizujemy ogniska. Na ognisko przygotowujemy mięsiwa, regionalne kiełbaski, ziemniaki oraz pieczywo z zaprzyjaźnionej, małej piekarni. Zestawy sezonowych sałatek uatrakcyjnią potrawy z ogniska.

Współpracujemy z:

Warmińska Winnica to miejsce jakiego nie znajdziecie Państwo w żadnym innym zakątku świata. Miejsce, w którym czas potrafi na chwilę się zatrzymać, a wszystkie troski odchodzą w zapomnienie...


Przejdź do Winnicy